Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas
2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bal    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kai iš klevų ima varvėti sula, ateina laikas kelti inkilus paukšteliams 🐦🦉 Inkilų kėlimas – šventė ne tik grįžtantiems paukščiams, bet ir žmogui, ypač vaikams!

Inkilų kėlimo tradicijai Lietuvoje šiemet sukanka 100 metų!

Žagarės gimnazijos ikimokyklinis skyrius šią prasmingą tradiciją puoselėja jau daugelį metų, sulaukiame didelio darželio bendruomenės dėmesio ir įsitraukimo Todėl ir šiemet, kovo 16 dieną kartu su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Žagarės girininkijos specialistais Gediminu Vitkausku ir Giedriumi Miklošiumi organizavome Inkilų kėlimo šventę ,,Padovanokime namelį paukšteliams”. Šventėje dalyvavo svečiai iš  Žagarės regioninio parko, t.y.  specialistai Saulius Mitrikas ir Greta Skiriutė.

Šventės metu vaikai, organizatoriai ir svečiai diskutavo apie šią šventę, inkilų kėlimo svarbą, kokius inkilus mėgsta varnėnai, zylės, pelėdos… viktorinos metu buvo tikrinamos žinios apie paukščius, jų gyvenseną, balsus…

Darželio vaikučiai su tėveliais šiemet sumeistravo 24 inkilėlius, kuriuos visi kartu iškėlėme darželio teritorijoje ir Žagarės  dvaro parke.

Labai AČIŪ svečiams iš Žagarės regioninio parko, girininkijos specialistams už pagalbą organizuojant šią šventę, pagalbą iškeliant inkilėlius, šiltą priėmimą girinkijoje ir vaišes!

Tariame didelis AČIŪ mažiesiems mūsų gamtos mylėtojams ir jų tėveliams:

Evai Laurinavičiūtei

Rusnei Beleckaitei

Augustui Galkauskui

Kajui Gasparaičiui

Denui Mikalauskas

Urte ir Tautvilei Vipartaitėms

Girmantei ir Nojui Bižiams

Milanai Kozhemiakinai

Vakarei Skėrytei

Augustei Pamparaitei

Tomui Mitrikui

Andrėjai Vaitekūnaitei

Gabrieliui Milašiui

Dominykui Dunauskui

Arminui Goštavičiui

Joriui Rakickui

Augustei Balsytei

Kajui Šutkui

Saulei Veikalaitei

Alminui Liotai Diego Lukui

Ailandui Valiuliui

Vakariui Banaičiui

Eivinai Krygerytei

Matui Surbliui

O mes mažieji gamtos mylėtojai  tvirtai pasižadame rūpintis mūsų sparnuotaisiais bičiuliais ir tęsti kasmetinę inkilėlių kėlimo tradiciją!!!🐦