2020 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Gruodžio 4 d. popietę mūsų darželio bendruomenė rinkosi į  tradicija tapusį Advento vakarą ,,Spindi ,žėri žvaigždelės Angeliukų delnuos“ . Vaikučiai su nekantrumu laukė ateinančių savo tėvelių, broliukų, sesučių. Juk Advento vakaras – ypatingas, kupinas Šv. Kalėdų laukimo paslapčių. Į renginį atvyko garbingas svečias,  Žagarės parapijos klebonas  Andrius Valčiukas, kuris papasakojo apie Advento prasmę, ateinančių gražiausių metų švenčių Šv. Kalėdų laukimą.

Šį kartą vaikučiai tapo mažais Angeliukais, kurie pakvietė visus į nuostabią žiemos pasaką. Pradėjęs veikti Sniego malūnas pranešė apie artėjantį šaltuką. Pasirodžiusi laukuose Žiema ragino  angeliukus važinėtis rogutėmis. O naktį, kai visi vaikučiai miega, nuo debesėlio nusileidę Angeliukai ant sniego paliko daug spindinčių pėdučių.  Įsigalėjusi Tamsa nuliūdino visą pasaulį. Bet pasirodę Žibintai pranešė apie ugnelę, kuri netrukus įsižiebs.

Po inscenizuotos pasakos vaikai puošė Advento vainiką kankorėžiais, o tėveliai lankstė iš spalvoto popieriaus žvaigždutes, kuriomis taip pat papuošė vainiką.

Darželio direktorė uždegė pirmąją žvakelę ant Advento vainiko. Taigi  iki Kalėdų liko trys savaitės.

Trumpai užsiminta apie Advento laikotarpio vakarojimus. Svarbiausia visiems pabūti kartu, pasikalbėti.

Vakaro pabaigoje vaikučiai sugiedojo giesmelę ,,Angelo sparnas“.

Muzikos mokytoja Roma Stankienė